Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Pasirašytas susitarimas su Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija

Sausio 29 d. Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija, atstovaujama pirmininkės Loretos Soščekienės, ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, atstovaujamas direktoriaus Sauliaus Greičiaus, pasirašė susitarimą dėl 2018 m. lapkričio 5 d. pasirašytos Nacionalinės kolektyvinės sutarties dėl pareiginės algos bazinio dydžio vykdymo.

Susitarime numatyta, kad departamentas įsipareigoja 6 mėnesius nuo susitarimo įsigaliojimo dienos departamente ir jam pavaldžiose įstaigose tarnaujantiems ar dirbantiems pareigūnams, karjeros valstybės tarnautojams ir darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartis, kurie yra LTPF nariai, suteikti galimybę pasinaudoti sutartyje nustatyta papildoma garantija, t. y. darbuotojo rašytiniu prašymu, suderintu su jo tiesioginiu vadovu, ir jei tai netrikdo įstaigos ar jos struktūrinio padalinio darbo, suteikti papildomą apmokamą kasmetinių atostogų dieną. Papildoma kasmetinių atostogų diena turi būti suteikta ir išnaudota per 6 mėnesius nuo susitarimo įsigaliojimo dienos.

LTPF nariai yra LTPF filialo – Respublikinės ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos, Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinių sąjungų susivienijimo, Klaipėdos apskrities ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos nariai, kuriais jie tapo iki 2018 m. lapkričio 5 d.


Komentarai(0)


Kad galėtumėte komentuoti privalote prisijungti

Vartotojų meniu

Naudotojo vardas

SlaptažodisRegistruotis

 

Parama profsąjungai

 


 

Prašymai stojant į profesinę sąjungą:

Prašymas pirmininkui

Prašymas vadui


© Šiaulių apskrities ugniagesių gelbėtojų profesinė sąjunga. Visos teisės saugomos. 2009

Forumas